Logowanie

Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Powitanie


Zespół Szkół w Kocku
Warszawska 41
21-150 Kock
tel/fax (81) 859-10-33

Dyrektor szkoły - Ewa Guz

Organ prowadzący szkołę:
Powiat Lubartowski

Sekretariat czynny w godzinach 730 - 1530
e-mail: zskock@o2.pl

Wycieczka integracyjna

W dzniu 15 października klasy pierwsze LO pojechały na wycieczkę integracyjną do Lublina.
Uczniowie zwiedzili Państwowe Muzeum na Majdanku, które pielęgnuje pamięć i rozwija edukację historyczną o okupacji niemieckiej na Lubelszczyźnie podczas II wojny światowej.
Drugim punktem wycieczki była wizyta w parku trmpolin Strefa Wysokich Lotów. W parku uczniowie znaleźli mnóstwo atrakcji takich jak największa trampolina sportowa, olbrzymie baseny z gąbkami, belka do pojedynków, poduszka powietrzna do lądowania, podłoga wybijająca, ścianki wspinaczkowe, ścieżki akrobatyczne, kosze do ćwiczenia wsadów, strefę gier interaktywnych i wiele innych.
Wszyscy stwierdzili, że wyjazd się udał:)

Zdjęcia w galerii

VII REGIONALNA OLIMPIADA WIEDZY O ZDROWIU PSYCHICZNYM

ETAP POWIATOWY VII REGIONALNEJ OLIMPIADY WIEDZY O ZDROWIU PSYCHICZNYM


10 października 2019 roku odbył się etap powiatowy VII Regionalnej Olimpiadzie Wiedzy o Zdrowiu Psychicznym. Celem olimpiady było poszerzenie wiedzy oraz wzrost świadomości w zakresie szeroko rozumianego zdrowia psychicznego.

Podczas eliminacji powiatowych nasza szkołę reprezentowała trójka uczniów z liceum ogólnokształcącego : Aleksandra Demucha, Natalia Kazubek i Michał Trojak. Uczestnicy olimpiady nie mieli łatwego zadania, bowiem musieli się zmierzyć z trudnym i obszernym materiałem merytorycznym, obejmującym wiele zagadnień.

Podsumowania olimpiady dokonał Członek Zarządu Powiatu – Radosław Guz i Kierownik Wydziału Spraw Społecznych - Jerzy Piekarczyk, którzy wręczyli nagrody laureatom, upominki wszystkim uczestnikom etapu powiatowego oraz złożyli podziękowania dyrektorom i koordynatorom szkolnym za zaangażowanie i przygotowanie młodzieży do udziału w olimpiadzie.


Zdjęcia w galerii


Dzień Edukacji Narodwoej

Święto Edukacji Narodowej to szczególny dzień poświęcony wszystkim pracownikom naszej Szkoły. Z tej okazji odbyła się uroczysta akademia, która była okazją do złożenia życzeń i podziękowań za trud i serce włożone w codzienną pracę nauczyciela.


Uroczystość otworzyła Pani dyrektor Ewa Guz życząc wszystkim dużo zdrowia jak również wytrwałości w codziennej pracy. Swoją obecnością zaszczycił nas Pan Michał Rola, Sekretarz Powiatu, który skierował w imieniu Starosty Lubartowskiego i własnym serdeczne życzenia do Pani Dyrektor, nauczycieli i wszystkich pracowników szkoły. Życzenia w imieniu rodziców złożyła pani Marzena Nakonieczna - przewodnicząca Rady Rodziców, a w imieniu uczniów – Rozalia Sowisz, uczennica klasy III Liceum Ogólnokształcącego. Następnie młodzież z klasy III Liceum zaprezentowała okolicznościową część artystyczną, w której piosenką, wierszem i humorem podziękowała wszystkim pedagogom za ich pracę i trud włożony w nauczanie oraz wychowanie.

 

Zdjęcia w galerii.

Biegi uliczne

W sobotę 5 października odbyły się w Kocku XXV Biegi Uliczne oraz uroczystości poświęcone pamięci generała Franciszka Kleeberga. Uczniowie naszej szkoły również wzięli w nich udział.


Zdjęcia w galerii

image0001.jpg

ZMARŁ PAN FRANCISZEK SABAT...

Z głębokim smutkiem i żalem przyjęliśmy wiadomość

o śmierci

Ś.P. Franciszka Sabata

długoletniego nauczyciela Zespołu Szkół w Kocku,

wychowawcy wielu pokoleń uczniów,

człowieka życzliwego, aktywnego, otwartego na potrzeby innych.


Rodzinie składamy wyrazy najgłębszego współczucia.


Społeczność

Zespołu Szkół w Kocku


Uroczystość pogrzebowa odbędzie się w Kościele WNMP w Kocku

w środę 2 października  2019 r. o godz. 14.30

 

 

Dzień Chłopaka

Z okazji Dnia Chłopaka życzę Ci,
Abyś był pomocny jak komputer,
Szybki jak japoński skuter,
Sympatyczny jak maskotka
I słodziutki jak szarlotka.

Zdjęcia w galerii

LUBELSKI SALON MATURZYSTÓW

SALON MATURZYSTÓW - PERSPEKTYWY 2019


W dniu 27 września 2019 roku uczniowie z klasy III LO uczestniczyli w Lubelskim Salonie Maturzystów. Podczas spotkania z dyrektorem OKE w Krakowie panem Lechem Gawryłow pod hasłem: ,,PUZZLE MATURALNE" młodzież mogła dowiedzieć się wszystkiego na temat MATURY 2020. Uczniowie chętnie korzystali ze spotkań z ekspertami z OKE, którzy udzielali informacji na temat egzaminów maturalnych z poszczególnych przedmiotów.

Uczestnicy Salonu Maturzystów mieli okazję zapoznać się z ofertą edukacyjną uczelni wyższych, porozmawiać z ich przedstawicielami, otrzymać bezpłatne informatory. Mamy nadzieję, że dzisiejsze spotkanie ułatwi młodzieży podjęcie decyzji odnośnie wyboru dalszego kierunku kształcenia.

Wygenerowano w sekund: 0.07
1,667,031 Unikalnych wizyt