Logowanie

Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Powitanie


Zespół Szkół w Kocku
Warszawska 41
21-150 Kock
tel/fax (81) 859-10-33

Dyrektor szkoły - Ewa Guz

Organ prowadzący szkołę:
Powiat Lubartowski

Sekretariat czynny w godzinach 730 - 1530
e-mail: zskock@o2.pl

List do rodziców


Załączamy list Głównego Inspektora Sanitarnego i Komendanta Głównego Policji do rodziców. Prosimy się z nim zapoznać.


GÓRA GROSZA

PODSUMOWANIE AKCJI ,,GÓRA GROSZA”


Po raz kolejny nasza szkoła uczestniczyła w zbiórce monet w ramach akcji ,,Góra Grosza” organizowanej przez Towarzystwo Nasz Dom. Tegoroczna kwota to 107 zł 91 gr. Dziękujemy wszystkim, którzy byli zaangażowani w tegoroczną akcję.

Samorząd Uczniowski

Zjazd LO dla Dorosłych


Słuchaczy Liceum Ogólnokształcącego dla Dorosłych zapraszamy na pierwszy zjazd nowego semestru w dniu 19 stycznia 2019r.

Akcja ,,Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę"

OGÓLNOPOLSKA AKCJA CHARYTATYWNA  ,,POMÓŻ DZIECIOM PRZETRWAĆ ZIMĘ”  W ZESPOLE SZKÓŁ W KOCKU


,,Tyle marzeń jest na świecie
Czy się spełnią ? Trzeba wierzyć...

Bo od Ciebie tak naprawdę , bo od Ciebie to zależy".Słowa te były mottem, które w tym roku towarzyszyło nam podczas zbiórki darów w ramach akcji ,,Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę". Od 17 lat w naszej szkole funkcjonuje Terenowy Sztab Akcji. Tak i w tym roku pod koniec listopada sztab został zarejestrowany pod numerem 171  i rozpoczęła się wielka zbiórka.

Na rzecz akcji zorganizowaliśmy:

  • turniej charytatywny w piłkę siatkową,
  • zbiórkę artykułów spożywczych w sklepie ,,Biedronka" w dniu 15 grudnia 2018 roku.

Akcja w naszej szkole trwała do dnia 19 grudnia 2018 roku. Zebraliśmy 177,02 kg darów, z których przygotowaliśmy  paczki świąteczne dla dzieci i rodzin z terenu miasta i gminy Kock.

Organizatorzy akcji składają serdeczne podziękowania darczyńcom i wolontariuszom, Jeronimo  Martins Polska S.A. Centrum  Dystrybucyjne w Lubartowie, pracownikom sklepu ,,Biedronka" w Kocku oraz wszystkim, którzy  włączyli się do akcji ,,Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę".

Szef Terenowego Sztabu Akcji Nr 171

Katarzyna Wierzchoń-Krysińska

 

ŻYCZENIA ŚWIĄTECZNE

Nadchodzące Święta Bożego Narodzenia niosą ze sobą wiele radości oraz refleksji dotyczących minionego okresu i planów na nadchodzący Nowy Rok.

W tych wyjątkowych dniach składamy nauczycielom i uczniom Zespołu Szkół w Kocku serdeczne życzenia wszelkiej pomyślności, niepowtarzalnej atmosfery, wiele zadowolenia i sukcesów z podjętych wyzwań. Niech magia Świąt Bożego Narodzenia wypełnia ciepłem wszystkie mroźne dni, a Nowy Rok 2019 niesie ze sobą szczęście i pomyślność.


WESOŁYCH ŚWIĄT!!!


 


SZKOLNE JASEŁKA

W czwartek 20 grudnia obchodziliśmy szkolną Wigilię. Z tej okazji młodzież pod kierunkiem ks. Grzegorza  i ks. Mariusza przygotowała inscenizację słowno-muzyczną, której głównym przesłaniem była myśl „Podnieś rękę Boże Dziecię, błogosław ojczyznę miłą”. Po inscenizacji słowno-muzycznej pani dyrektor Ewa Guz wręczyła nagrody najlepszym uczniom biorącym udział w konkursie na najlepszą kartkę Bożonarodzeniową. Na zakończenie wszyscy podzielili się opłatkiem składając sobie życzenia świąteczne.


Zdjęcia w galerii


KONKURS PLASTYCZNY


KONKURS PLASTYCZNY ,, NAJPIĘKNIEJSZA KARTKA BOŻONARODZENIOWA"


20 grudnia 2018r. odbyło się rozstrzygnięcie szkolnego konkursu plastycznego "Najpiękniejsza Kartka Bożonarodzeniowa", którego celem było popularyzowanie tradycji świątecznych, umożliwienie uczniom zaprezentowania swojego talentu plastycznego oraz rozwijanie umiejętności składania życzeń.


Do konkursu zgłoszono 10 prac, spośród których nagrodzono 3 najlepsze:

Kornelia Partyka  kl. II LO

Julia Furtak kl. II LO

Dominika Nakonieczna kl. III LO


 Wygenerowano w sekund: 0.03
1,508,655 Unikalnych wizyt