Logowanie

Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Powitanie


Zespół Szkół w Kocku
Warszawska 41
21-150 Kock
tel/fax (81) 859-10-33

Dyrektor szkoły - Ewa Guz

Organ prowadzący szkołę:
Powiat Lubartowski

Sekretariat czynny w godzinach 730 - 1530
e-mail: zskock@o2.pl

POWRÓT DO SZKOŁY

 

POWRÓT DO SZKOŁY !!!

 

Jak miło znowu słyszeć gwar, śmiech, rozmowy na szkolnych korytarzach. Obserwować młodych ludzi, którzy po kilku miesiącach zdalnej nauki powrócili nareszcie w szkolne mury.


Wielu z Was na pewno towarzyszyły lęk, strach, obawa przed normalnymi lekcjami, sprawdzianami , odpowiedziami , spotkaniem z rówieśnikami i nauczycielami.


A co Was spotkało? Spragnieni kontaktów towarzyskich koleżanki i koledzy ze szkoły, radośni ze spotkania ze swoimi wychowankami nauczyciele i Tydzień ulgi, czyli tydzień bez sprawdzianów, kartkówek i pytania. Po dwóch tygodniach hybrydowej nauki wróciliśmy wszyscy do szkoły, oczywiście z zachowaniem obowiązujących reguł sanitarnych. Szkoła nareszcie zaczęła żyć swoim życiem, bo wróciliście do niej Wy - Uczniowie, bez których szkoła nie istnieje.


Szybko tez wróciliście do tej szkoły sprzed czasów pandemii. Znowu angażujecie się w szkolne sprawy, spędzacie przerwy z rówieśnikami, rozmawiacie z nauczycielami, pomimo obaw cieszycie się z powrotu do tej szkolnej codzienności.


Drodzy Uczniowie! Cieszmy się , że jesteśmy znów wszyscy razem. Wykorzystajmy jeszcze ten czas do wakacji na naukę i odbudowanie wzajemnych relacji.


A to jak odnaleźliście się w szkolnej rzeczywistości uchwycili biegający po szkole z aparatem fotograficznym uczniowie klasy II a LO, czego efektem  jest przygotowana pod kierunkiem pani Moniki Szpyry fotorelacja ,, Powrót do szkoły” .


Zdjęcia w galerii

 

image0000.jpg

Wygenerowano w sekund: 0.02
2,085,758 Unikalnych wizyt