Logowanie

Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Powitanie


Zespół Szkół w Kocku
Warszawska 41
21-150 Kock
tel/fax (81) 859-10-33

Dyrektor szkoły - Ewa Guz

Organ prowadzący szkołę:
Powiat Lubartowski

Sekretariat czynny w godzinach 730 - 1530
e-mail: zskock@o2.pl

REKRUTACJA

WITAMY W NASZEJ SZKOLE


Serdecznie zapraszamy wszystkich tegorocznych ósmoklasistów do naszej szkoły. W związku z sytuacją epidemiologiczną w kraju i ograniczeniami w funkcjonowaniu szkół, w  chwili obecnej  nie możemy się spotkać się z Wami osobiście, dlatego też przekazujemy namiastkę klimatu Naszej Szkoły i serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą .


W zakładce Rekrutacja znajdziecie wszystkie potrzebne informacje dotyczące oferty szkoły, zasad rekrutacji, obowiązujących terminów oraz druki wniosków do szkół do pobrania.


TERAZ ZOBACZ JAK WYGLĄDA NASZA SZKOŁA I POCZUJ JEJ WSPANIAŁĄ ATMOSFERĘ


Ulotka 1


Ulotka 2

 

Filmik

 

Zakończenie roku skolnego 2020/2021

" Ostatni dzień z moją klasą...."

Dziś w naszej szkole, podobnie jak w całej Polsce, odbyło się zakończenie roku szkolnego 2020/2021.
Ze względu na  zaostrzenia sanitarne każda klasa spotkała się tylko we własnym gronie i z wychowawcą.
Bardziej uroczyste pożegnanie odbyło się tylko w klasie III BS - kończącej już szkołę. Całą klasę pożegnała Pani Dyrektor Ewa Guz, Pani Pedagog Katarzyna Krysińska oraz wychowawczyni tej klasy Pani Krystyna Świderska. Klasę ukończyło 20 absolwentów. Był to ważny etap w ich życiu, gdyż wraz z ukończeniem branżowej szkoły wkroczyli w dorosłe życie. Dla wielu z nich czas szkolny to poznanie nowych, ciekawych osób ale przede wszystkim zapewnienie sobie doskonałej przyszłości. To w szkole i podczas zajęć praktycznych doskonalili swoje umiejętności zawodowe.

Życzymy wszystkim uczniom zdrowych i bezpiecznych wakacji oraz udanego wypoczynku.


image0015.jpg

Zakończenie roku

Zakończenie roku szkolnego odbędzie się w piątek 25 czerwca 2021r:

- godz. 8:45 Msza Św.

- godz. 10:00 spotkanie z wychowawcami w klasach

Mistrzostwa Rejonu w siatkówce plażowej

W dniu 15.06.2021r. w Puławach odbyły się Mistrzostwa Rejonu w siatkówce plażowej dziewcząt i chłopców szkół średnich. Po pasjonującej i wyrównanej walce o pierwsze miejsca i finał wojewódzki nasze reprezentacje zajęły niestety drugie miejsca po grach na przewagi. Dziękujemy naszym zawodnikom za walkę na boisku i godną postawę.

 

Uczniowie reprezentowali naszą szkołę na zawodach w składzie: dziewczęta - Maja Pożarowszczyk, Natalia Zabielska oraz chłopcy - Kacper Pożarowszczyk i Patryk Pożarowszczyk.

 

Opiekunowie drużyn: Kazimierz Prandl i Jacek Skwara - nauczyciele wychowania fizycznego.

 

Zdjęcia w gareii

 

image0007.jpg

EDUKACJA PRAWNA

 

EDUKACJA PRAWNA


W dniu dzisiejszym uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w zajęciach z edukacji prawnej, które poprowadził radca prawny pan Tomasz Koziarski. Tematyka zajęć dotyczyła ochrony praw konsumenta oraz ochrony praw autorskich w Internecie, zasad odpowiedzialności karnej i odpowiedzialności nieletnich. Omówione zostały również podstawowe zagadnienia dotyczące prawa rodzinnego. Tego typu spotkania to jedna z wielu form realizacji programu wychowawczo-profilaktycznego. Forma i sposób prowadzenia zajęć sprawiły, że uczniowie z zainteresowaniem w nich uczestniczyli zdobywając podstawową wiedzę z zakresu edukacji prawnej.

Zajęcia zostały zorganizowane we współpracy z Stowarzyszeniem Klub Abstynenta ,,Nadzieja” w ramach realizacji zadania publicznego.


 

ZS Kock Podwójnym Mistrzem Powiatu

W dniu 7.06.2021r. w Kocku odbyły się Mistrzostwa Powiatu Lubartowskiego w siatkówce plażowej dziewcząt i chłopców szkół średnich. Po sportowej i emocjonującej rywalizacji bezkonkurencyjni okazali się uczniowie ZS w Kocku, pokonując Technikum i Liceum Ogólnokształcące Zespołu Szkół nr 2 w Lubartowie. Uczniowie w składzie: dziewczęta - Maja Pożarowszczyk, Natalia Zabielska oraz chłopcy - Kacper Pożarowszczyk, Patryk Majerek i Patryk Pożarowszczyk - będą reprezentować powiat lubartowski na zawodach rejonowych w Puławach.

Opiekunowie drużyny: Kazimierz Prandl i Jacek Skwara - nauczyciele wychowania fizycznego.


Szkoła oczami uczniów

Na kanale naszej szkoły został udostępniony nowy film. Pokazuje on wygląd naszego Zespołu. Jest on wynikiem pracy uczniów klasy 2a LO.

Nad filmem pracowali:
Katarzyna Nakonieczna
Natalia Kazubek
Michał Trojak
Gabriel Niedziela
pod czujnym okiem pani Moniki Szpyry.

Za pomoc w realizacji filmu dziękujemy panu Grzegorzowi Nakoniecznemu.

Powstały dwa filmy. Zapraszamy do obejrzenia:

Zespół Szkół w Kocku oczami uczniów - YouTube

Wygenerowano w sekund: 0.03
2,085,736 Unikalnych wizyt