Logowanie

Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Powitanie


Zespół Szkół w Kocku
Warszawska 41
21-150 Kock
tel/fax (81) 859-10-33

Dyrektor szkoły - Ewa Guz

Organ prowadzący szkołę:
Powiat Lubartowski

Sekretariat czynny w godzinach 730 - 1530
e-mail: zskock@o2.pl

Rekrutacja

REKRUTACJA DO ZESPOŁU SZKÓŁ W KOCKU


W Zespole Szkół w Kocku trwa rekrutacja uzupełniająca. Mamy jeszcze wolne miejsca w liceum ogólnokształcącym i branżowej szkole I stopnia .

 

Zapraszamy do naszych szkół.

Zapraszamy do naszych szkół!

Ósmoklasisto obejrzyj jak wygląda nasza szkoła:

Zakońzenie roku szkolnego 2019/2020

Drodzy Uczniowie!

Szanowni Państwo!

Grono Pedagogiczne i Rodzice

Zespołu Szkół w Kocku


Kolejny rok szkolny dobiega końca. Rok nietypowy, pełen wyzwań dla całej społeczności szkolnej. Przed nami wakacje.

 

Serdecznie dziękuję wszystkim za roczną naukę, pracę i współpracę. Gratuluję osiągniętych sukcesów. Zachęcam do dalszej aktywności na rzecz naszej szkoły.

 

Wszystkim życzę zdrowych, radosnych i bezpiecznych wakacji, pełnych słońca i beztroski, udanego wypoczynku pełnego wrażeń i dobrych wspomnień.

 

Z wakacyjnym pozdrowieniem

Ewa Guz

Dyrektor Zespołu Szkół w Kocku

 

List Starosty Lubartowskiego

List Wojewody Lubelskiego

List Lubelskiego Kuratora Oświaty

List Ministra Edukacji Narodowej

 

Zdjęcia w galerii wykonał Michał Trojak

 


Przemówienie Samorządu Uczniowskiego

Szanowna Pani Dyrektor !

Drodzy Nauczyciele ! Koleżanki i koledzy!

Zakończyliśmy kolejny rok nauki, tak trudny dla nas wszystkich, zdobyliśmy nową wiedzę i doświadczenia. W znacznym stopniu pomogli nam w tym nasi nauczyciele. To właśnie Wam, drodzy Profesorowie, chcemy teraz złożyć podziękowania. Dziękujemy za to, że przekazaliście nam nie tylko wiedzę, ale także staraliście się nam wpoić zasady moralne. Choć często nie chcieliśmy zaakceptować Waszego zdania, to rozumiemy słuszność Waszych rad i decyzji . Jesteśmy wdzięczni za Wasz wysiłek i trud włożony w pracę z nami w minionym roku szkolnym. Przepraszamy też za wszystkie przykre chwile, które były naszym udziałem.

Jutro rozpoczynają się wakacje. Gronu Pedagogicznemu, wszystkim pracownikom szkoły, naszym koleżankom i kolegom, rodzicom życzymy przede wszystkim dużo zdrowia, wiele uśmiechu, radości, słońca, pogody ducha i wszystkiego co najlepsze na wakacyjne miesiące. Bądźmy odpowiedzialni w te wakacyjne dni, tak różne od tych z lat poprzednich. Mamy nadzieję, że po wakacjach spotkamy się już w szkole z nauczycielami, koleżankami i kolegami.

Chcielibyśmy tez kilka słów powiedzieć naszej koleżance i naszym kolegom – absolwentom Branżowej Szkoły I stopnia. W tym roku kończycie pewien bardzo ważny etap w swoim życiu, gdyż niemal równocześnie z ukończeniem branżowej szkoły wkraczacie w dorosłe życie...

Każdy z Was rozpoczynając naukę w tej szkole miał swoje cele, marzenia, które w trakcie pobytu w szkole pragnął zrealizować. Dla wielu było to na pewno poznanie nowych ciekawych osób, ale przede wszystkim poprzez odpowiednie wykształcenie, zapewnienie sobie doskonałej przyszłości. To w szkole i podczas zajęć praktycznych doskonaliliście swoje umiejętności zawodowe. Dzisiaj kończycie trzyletni pobyt w szkole.

Wielu z Was pewnie się zastanawia, jak to będzie, gdy każdy pójdzie swoją drogą, jak się ułoży wasze życie i czy te lata będziecie wspominali tylko jako mało znaczący etap w swoim życiu, czy raczej jako jeden z piękniejszych okresów, w którym spełniły się wasze marzenia.

Życzymy Wam, aby Wasza dalsza droga życiowa ułożyła się jak najlepiej, aby wszyscy dostali dobrą pracę lub podjęli dalszą naukę. Pamiętajcie o szkolnych murach i o wszystkich dobrych chwilach jakie tu spędziliście...

Szkolna Rada Samorządu Uczniowskiego

EGZAMIN ZAWODOWY

WYTYCZNE DLA OSÓB ZDAJĄCYCH EGZAMIN ZAWODOWY W ROKU SZKOLNYM 2019/2020

DORADZTWO ZAWODOWE

WIRTUALNY DZIEŃ MATURZYSTY


Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego wraz z Miesięcznikiem Edukacyjnym Perspektywy na stronie internetowej www.studia.gov.pl w okresie od 3 czerwca do września br. przeprowadzi kampanię informacyjną wspierającą rekrutację na studia w roku akademickim 2020/21.

Rejestracja dla zainteresowanych udziałem w realizowanym online Dniu Maturzysty rozpocznie się 1 czerwca br. na stronie www.studia.gov.pl/studia2020

 

EGZAMIN MATURALNY

Wygenerowano w sekund: 0.03
2,085,692 Unikalnych wizyt