Rekrutacja

Kształcenie ustawiczne w Płocku - technik logistyk i handlowiec.

W Zespole Szkół Kształcenia Ustawicznego w Płocku oferujemy szkolenia dla dorosłych z zakresu technika logistyka oraz handlowca. Nasza oferta edukacyjna jest skierowana do osób, które chcą zdobyć nowe umiejętności oraz kwalifikacje zawodowe, aby być jeszcze bardziej konkurencyjnymi na rynku pracy. W niniejszym artykule przedstawimy informacje dotyczące rekrutacji na poszczególne kierunki kształcenia.

Technik logistyk - zawód przyszłości

W dobie globalizacji i rosnącego znaczenia handlu międzynarodowego, zawód technika logistyka staje się niezwykle wartościowy. W Zespole Szkół Kształcenia Ustawicznego w Płocku przygotowujemy specjalistów z zakresu logistyki, którzy będą odpowiedzialni za sprawne funkcjonowanie procesów transportowych, magazynowych oraz dystrybucyjnych.

Technik handlowiec - klucz do sukcesu w biznesie

Zawód handlowca to doskonała opcja dla osób zainteresowanych budowaniem relacji biznesowych, negocjowaniem i sprzedażą. Nasza szkoła oferuje szeroką wiedzę z zakresu zarządzania, marketingu, a także prawa handlowego. Współpracujemy z przedsiębiorstwami, co pozwala na zdobycie praktycznych doświadczeń i kontaktów zawodowych.

Rekrutacja - jak do nas dołączyć?

Proces rekrutacji w Zespole Szkół Kształcenia Ustawicznego w Płocku jest prosty i przejrzysty. Wystarczy wykonać kilka kroków, aby rozpocząć swoją przygodę z nauką.

  1. Wybór kierunku kształcenia - zastanów się, który z dostępnych kierunków (technik logistyk czy handlowiec) jest dla Ciebie najbardziej interesujący.
  2. Dokumentacja - przygotuj niezbędne dokumenty, takie jak świadectwo ukończenia szkoły średniej, dowód osobisty oraz ewentualne zaświadczenia o ukończonych kursach czy szkoleniach.
  3. Wypełnienie formularza zgłoszeniowego - dostępny na naszej stronie internetowej formularz zgłoszeniowy należy wypełnić i przesłać drogą elektroniczną.
  4. Rozmowa kwalifikacyjna - po otrzymaniu zgłoszenia, zostaniesz zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną, która pozwoli nam poznać Twoje oczekiwania oraz predyspozycje do podjęcia nauki na wybranym kierunku.
  5. Decyzja o przyjęciu - po przeprowadzeniu rozmowy kwalifikacyjnej, podejmujemy decyzję o przyjęciu kandydata na dany kierunek kształcenia. O wyniku zostaniesz poinformowany niezwłocznie.

Dlaczego warto wybrać naszą szkołę?

Zespół Szkół Kształcenia Ustawicznego w Płocku to miejsce, gdzie zdobędziesz wiedzę i umiejętności niezbędne do osiągnięcia sukcesu zawodowego. Oto kilka powodów, dla których warto się z nami uczyć:

Ucz się z nami i zbuduj swoją karierę zawodową

Zespół Szkół Kształcenia Ustawicznego w Płocku to miejsce, w którym zdobędziesz nie tylko wiedzę teoretyczną, ale także praktyczne umiejętności, które pozwolą Ci osiągnąć sukces zawodowy na rynku pracy. Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się na kierunek technik logistyk, czy handlowiec, nasza szkoła dostarczy Ci wszystkich niezbędnych narzędzi do rozwoju. Nie czekaj, dołącz do nas i zacznij swoją przygodę z nauką już dziś!